قیچی بهرام رادان لیلا حاتمی سینمای فرهنگ

قیچی: بهرام رادان لیلا حاتمی سینمای فرهنگ ایران فرهنگ و هنر سینما چهره های سینمایی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (569)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

مطلب اشخاص امروز هم تحت تاثیر اتفاق تلخ زلزله استان کرمانشاه هست. اوضاع آنطور که باید خوب نیست، امداد رسانی های نامنظم، کمبود امکانات آواربرداری و تعداد بسیار بالای روستاهایی که با خاک یکسان شده است اند و کسی به فکرشان نیست، سؤ استفاده گر ها و راهزن های کمک های مردمی را هم به این لیست اضافه کنید. تلاش می کنیم با خبر های خوبی نظیر حجم بی اندازه کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی و همچنین همراهی راضی کننده ارتشی ها و سپاهی های عزیز با مردم، خود را دل گرم کنیم. کرمانشاه به کمک تک تک ما نیاز دارد، از رأس دولت و حکومت گرفته تا من و شمایی که در منزل و محل کار نشسته ایم و این مطلب را میخوانیم. شاید این کمک خیلی اندک باشد، ولی قطعا همین کمک های کم هستند که ممکن است جرقه امید را در دل غم زده و سرد مردم کرمانشاه زنده نگاه دارند. با نام کرمانشاه و به یاد تمامی درگذشتگان این زلزله نحس، تصویر های امروز را هم مرور میکنیم، تصویر هایی که اکثریت متاثرِ زلزله هستند.

نرگس آبیار از بارقه امیدی گفته است که روز گذشته در کرمانشاه دیده به دنیا گشود. نوزادی که در خیل رفتن ها، آمده است و امیدواریم قدمش جهت مردم غمزده این خطه، پر از خیر و برکت باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

دلنوشته کامبیز دیرباز جهت مردم کرد ایران، متنی که دلنوشته ی همه ماست. خداوند بندگان خوب و محبوب اش را زیاد در معرض امتحان قرار میدهد.

کوروش سلیمانی که اهل منطقه زلزله زده هست، پستی مهم در فیسبوک خود به اشتراک گذاشته که خواندن آن جهت کسانی که درگیر امداد رسانی هستند، مورد نیاز به نظر میرسد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

موسسه های خیریه مردم نهاد و شخصی هر کدام به نوعی تلاش در خدمت رسانی به مردم زلزله زده دارند، در این بین توصیه مهم این است که به هر شخص و موسسه ای نباید اعتماد کرد و کمک های خود را به موسسه های معتبر و دارای مجوز و همچنین معتمدِ خودتان بسپارید. پست بهاره کیان افشار در این باره.

مهدی احمدوند با این پست از خداوند خواسته که شرق زمین را از بلا در امان بدارد. شاید مورد نیاز باشد مهدی این را بداند که بزرگترین و پر تلفات ترین زلزله های تاریخ زمین، به ترتیب در آلاسکای آمریکا و تاهیتیِ کارائیب رخ داده اند که هر دو در غرب زمین هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

پست تامل برانگیز احمد مهرانفر در باره همه گیر نبودن حس امداد رسانی به مردم زلزله زده. کرمانشاه چشم انتظار ماست.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

حمید فرخ نژاد هم یکی از مراکزی که به جمع آوری کمک های مردمی میپردازد را معرفی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

و همچنین هدایت هاشمی هم به معرفی یک موسسه خیریه جهت کمک به زلزله زدگان پرداخت.

اطلاعیه رضا گلزار در همین باره.

تجدید خاطرات زی زی گولو آسی پولیکا با همنشینی دوباره امیر آقای جمالی و زن مادر. یادش بخیر.

کیانوش رستمی مدال طلای المپیک خود را به نفع زلزله زدگان کرمانشاه به حراج گذاشته هست. امیدواریم خیرین عزیز با مبلغی خوب کیانوش را در این راه همراهی کنند.

سلفی محمدرضا غفاری در کنار آناهیتا افشار و همکار عزیزشان در پشت صحنه سریال “سایه بان” ساخته برادران محمودی که به زودی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

تشکر سعید آقاخانی از کمک های وسیع مردم سسندج به همسایگان زلزله زده خود در کرمانشاه.

پوران درخشنده نیز اینگونه با عزیزان زلزله زده همدردی کرد.

متنی که ویدا جوان جهت زلزله زدگان عزیز نوشته هست. توصیه جالب اینجاست که کلمه ثقیل فِناتیک در دایره واژگان روزانه ویدا قرار دارد، در حالی که عزا را عذا مینویسد!

حسین مهری با این تصویر از کارتن خواب های تهرانی و ربط دادن آن به تولدش، قیمه ها را ریخت به درون ماست ها.

میسی ویلیامز بازیگر مطرح هالیوود با این توئیت با زلزله زدگان و مردم کشور عزیزمان ایران ابراز همدردی کرد و علاقه خود را جهت ما فرستاد. ممنون از علاقه و محبتی که به ما روانه کردی آریا استارک!

فرهاد اصلانی با این پست از کسانی که این مصیبت را دستاویز پرسشها سیاسی میکننند و همچنین کسانی که در حال جعل حدیث هستند، اعلام انزجار کرد. البته آن ویدئویی که از برنامه سمت خدا دست به دست میشد تقطیع شده است و مربوط به زلزله سال 91 در آذربایجان بود که خب حالا دوباره رو آمده که نجم الدین شریعتی هم به این ابهامات پاسخ داد.

پست تسلیت سام درخشانی با تصویری تلخ از این حادثه.

متنی که پانته آ بهرام در ستایش قوم سربلند و زحمت دیده کرد نوشته است.

انریکه ایگلسیاس ستاره موزیک اسپانیا هم با زلزله زدگان کشور عزیزمان ایران و عراق ابراز همدردی کرد.

دلنوشته لاله صبوری جهت مادران و فرزندانی که دیگر نیستند.

نیکی کریمی هم دست به کار شد و شماره کارت اعلام کرد، پیش از این علی دایی هم جهت گردآوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم، شماره تماس و کارت اعلام کرده بود.

تیکه ای که شهرام شکوهی به منزل های پوشالیِ مسکن مهر انداخت که نهایت بی مهری دولتمردان سابق و مهرورز به هموطنان بود.

بهنوش بختیاری هم تسلیت گفت و این سیاهه را در نقد خیلی ها نوشت.

بنیاد سینمایی فارابی در خیابان جمهوری هم میزبان کمک های غیر نقدی شماست. فقط امیدواریم ارسالِ این کمک های انبوه، مدیریت شود و به دست کسی برسد که محتاج تر است.

کیمیا علیزاده قهرمان تکواندوی کشورمان هم کمک های شخصی خود را روانه کرمانشاه کرد.

در این بین منوچهر هادی و گروه اش در سریال “پاهای بیقرار” تلاش کردند تا مطلب از جو زلزله خارج شود، که شدنی نسیت. در کنار هومن سیدی، رضا گلزار و حمید گودرزی که ماشاالله حسابی وزن کم کرده است

فرزاد جان راضی به تخصیص “بخشی” از درآمدت نیستیم، اگر به فکر همدلی هستی، باید کنسرت کانادایت را لغو کنی!

بهانه ای خوب جهت پیچاندن کار آموز ها و همکاران، به بهانه همدردی با زلزله زدگان.

یکتا ناصر هم جهت زلزله زدگان دست به قلم شد و وقایع را تحلیل کرد.

شیلا خداداد تصویر شناسنامه اش را به اشتراک گذاشته که بگوید یک رگ کرد دارد و همراه با زحمت دیدگان کرمانشاه است.

حمله رامین راستاد به دولت. رامین جان کمک های مردم نهاد اقدامی پسندیده و به میل خود است و در هر جای دنیا اتفاق میافتد، بعد انقدر جو نده و منت سر مردم مگذار.

آیا انقدر دوست دارید از احساسات مردم لایک بگیرید؟ جناب غزالی این تصویر معروف مربوط به زلزله مرگبار بم است و ربطی به زلزله اخیر ندارد.

با مناجات های دکتر الهی قمشه ای که مسعود شجاعی به اشتراک گذاشته مطلب امروز را به آخر میبریم، از همراهی ارزشمندتان بسیار سپاسگزاریم.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | زلزله | تلگرام | همدردی | تصویری | کرمانشاه | کرمانشاه | اینستاگرام | امداد رسانی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (569)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz